Televizní služby.

V dnešní době jsou Televizní přijímače stále složitější a tak není jednoduché někdy uvést televizní přijímač, Set top box do provozu. Já Vám tedy televizi naladím a seřadím programy tak aby Vám to vyhovovalo. Některé televize mají složitější softwarové vybavení a tak se u některých televizních přijímačů to musí řešit přes oblíbené položky do téhle kategorie patří například televizní přijímače značky Sony nebo Philips. Naopak televizní přijímače které mají komfortnější ovládání řadím značky Samsung nebo Panasonic. Na trhu je samozřejmě nesčetně značek od mnoha výrobců a záleží jen na vás pro jaký typ televizního přijímače se rozhodnete, ale vše se dá řešit

Počítače - servis - instalace

Počítače někdy zlobí někdy se něco pokazí a s tím jsem schopen vám pomoci. Potřebujete pomoc nainstalovat aplikace programy a nevíte jak na to pomůžu vám s tím. Jsem schopen nastavit počítač, tak jak právě potřebujete.

Počítače - poradenství -  výuka

V případě, že si s něčím nevíte rady, nemáte tu trpělivost a prostě se vám nedaří přijít na to. Naučím vás to co právě potřebujete. Jestliže potřebujete znát konkrétní činnost, věc, které nerozumíte zavolejte mi a budeme tu danou věc řešit společně, protože si na vás udělám čas.

Digitalizace - převod VHS na DVD

Potřebujete si uchovat vaše oblíbené nahrávky můžu vám je převést na DVD Nebo třeba vytvořit DVD z vašich fotografií i tohle je možné. To se týká třeba i starších fotografií, dokumentů dají se naskenovat upravit popřípadě z nich vytvořit klasické nebo datové DVD.

Převod VHS na DVD jedno standardní DVD trvá 2 hodiny a cena je 150Kč,- 4 hodinové DVD cena 200Kč,- horší kvalita i když na nahrávky z VHS je to asi dostatečné.

Srovnání standardní VHS 240 (čtyř hodinová videokazeta) lepší kvalita 2 DVD cena 300Kč. horší kvalita 1 DVD čtyřhodinové cena 200Kč.

Další parametr, který je třeba brát v potas je poměr stran 4:3 a 16:9. I z nahrávek 4:3 dokáži vytvořit 16:9 tak aby to bylo dobře dívatelné.

Na všem se dá domluvit.

V případě zájmu Vám můžu vytvořit avi soubor pro přehrání na počítačích a TV přístrojích z flash disku nebo externího disku.

Administrativa.

Jak vyplívá z názvu tak jsem vám ochoten pomoci s jakoukoliv administrativou. Patří sem tvorba obchodních dopisů, referátů, seminárních prací, protokolů, posudků vše co je možné tvořit v textovém editoru Word. V Excelu naopak dávám přednost tvorbě tabulek, grafů a různým seznamům, ale nebráním se ničemu. Prezentace jsou také možné. Vytvořím Vám prezentaci na míru, tak jak ji právě potřebujete. Účetnictví tak s tím mohu také pomoci. Tvorba dotazníku, za účelem například zkvalitnění vašich služeb s tím zas souvisí marketingový výzkum.

Napište mi                nebo volejte 608 167 681